تبلیغات
ثانیه به ثانیه با اخبار رئال مادرید

ثانیه به ثانیه با اخبار رئال مادرید
viva real madrid  
نظر سنجی
به نظر شما وبلاگی که در اختیار شما قرار دادیم در چه سطحی می باشد


امیلیو بوتراگوئنو ، مدیر روابط آکادمیک رئال مادرید گفت که باشگاهش یک نماینده " ویژه " برای طرح " مارک اسپانیایی " در دنیاست و او این اتفاق را یک " افتخار" و "یک مسئولیت بزرگ " می داند .
بوتراگوئنو در این مراسم که در سالن افتخارات برنابئو برگزار شد ، گفت :" رئال مادرید یک نماینده ویژه در کشور ماست . این یک افتخار بیکران است که یک مسئولیت بزرگ را به همراه دارد . "
مجله " صنعت ورزش " یکی از حامیان این مراسم بود . در حقیقت هدف از این برنامه توسعه اقتصاد در ورزش اسپانیا بود . بوتراگوئنو گفت که به توانایی ها و تاثیر رئال " حتی در جنبه اقتصادی ، واقف " است و هدف رئال مادرید همیشه این بوده که " آداب و ارزشها " را به " مارک اسپانیایی " تزریق کند .
پیشکسوت رئال مادرید به موفقیت رئال ، تیمهای فوتبال و بسکتبال رئال و ورزشکارانی نظیر رافا نادال ، فرناندو آلونسو ، خورخه لونزو ، آمایا والدمورو اشاره کرد و گفت که تاثیر و اقتدار " ورزش اسپانیا " در دنیا " بی نظیر " شده است .
بوتراگوئنو با مثال زدن ورزش به عنوان نمونه گفت که " اسپانیا می تواند با تلاش ، فداکاری و کوشش " به آن چه که می خواهد برسد . "
در مراسم "مارک اسپانیایی " ، خوزه مانوئل گارسیا گارگایو ، وزیر امور خارج اسپانیا هم حضور داشت که وی در مورد مسائل ورزشی گفت که اسپانیا به خاطر این قضایا فعلا در جهان کاملا " شناخته شده " است .
خایمه گارسیا لگاز ، دبیر وزارت بازرگانی ، تببین مدلهای نمونه ورزشی در فوتبال را " ضروری " خواند و گفت :" اگر فوتبال ، نماد موفقیت باشد ، می توان از آن الگو گرفت . می توان بهترین ها را خرید و وقتی که بازیکنان می درخشند به باشگاه ها کمک می شود . "[ جمعه 6 مرداد 1391 ] [ 08:18 ب.ظ ] [ yaser kolalifard ]
.: Weblog Themes By Posteh :.

درباره وبلاگ

سلام خدمت تک تک دوستان عزیزم اول باید از همین جا بابت بازدیدتون از سایت تشکر میکنم ...... من خودم شخصا با رئال مادرید زندگی میکنم خوشیام غمم همه با این تیمه ......همیشه سر بزنید که همیشه در خدمتتون هستیم و سایت اپ میشه ...دوستون دارم ....
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


Top Blog
مسابقه وبلاگ برتر ماه

Online User

فال امروز
 http://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.com
http://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.com
http://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.com

كد ماوس

.