تبلیغات
ثانیه به ثانیه با اخبار رئال مادرید

ثانیه به ثانیه با اخبار رئال مادرید
viva real madrid  
نظر سنجی
به نظر شما وبلاگی که در اختیار شما قرار دادیم در چه سطحی می باشد


رئال مادرید ، کاکا را فروشی می داند . بدین تریب باشگاه هایی که به او تمایل دارند می توانند استراتژی ورزشی و اقتصادی را در موردش بچینند . این مسئله آسان نیست که خیلی سریع حل شود ، بلکه ارقام زیادی باید جا به جا شود . از سویی خود بازیکن هم بلندپروازی های زیادی دارد و فکر می کند که همچنان می تواند در رئال مادرید یا در باشگاه دیگری در سطح اول اروپا بازی کند . 
رفتن کاکا احتمالا یکی از سریال های تابستانی دیگر خواهد بود چرا که سخت است که بتوان حالتی را پیدا کرد که همه از این معامله راضی شوند . این اتفاق در سالهای اخیر و به طور مثال برای فروش بازیکنانی نظیر ردوندو ، رونالدو نازاریو ، اشنایدر و روبن هم رخ داده بود . بازیکنانی که فکر می کردند می توانند جایی در ترکیب داشته باشند اما نشد . آنها حس می کردند که غرورشان جریحه دار شده است .
پذیرش تصمیم رفتن ، از نظر حسی خیلی دردناک است . این شرایطی است که در حال حاضر بازیکن برزیلی باید تجربه اش کند . کاکا فعلا باید این مسئله را با خودش حل و فصل کند و پس از آن به طور جدی به پیشنهاداتی که دارد گوش کند . طبیعتا ممکن است که پیشنهادات خوب یا بدی داشته باشد اما خودش حرف آخر را می زند .
یکی از تیمهایی که بیشترین تمایل را به کاکا داشته ، ردلوز نیویورک از لیگ آمریکاست . همان تیمی که اخیرا تیری هانری و رافا مارکز را به خدمت گرفته است . درهای لیگ آمریکا به روی بازین برزیلی باز است و او می تواند یکی از ستاره های این لیگ باشد .
در حال حاضر پاسخ کاکا مشخص است . سعی می کند تا جایی که می تواند به این پیشنهاد بی توجه باشد و نمی خواهد که تصمیم اشتباهی بگیرد که به دوران فوتبال و خانواده اش لطمه بزند .
از دیروز که به همراه تیم به اوویدو سفر نکرد ، مشخص شد که دستش برای هر مذاکره ای باز است و می خواهد به هر باشگاهی که بخواهد برود . پیشنهاد نیویورک ردلوز ، برایش از برخی جنبه ها هیجان انگیز است . او شیفته شهر است و در آن جا یک آپارتمان دارد . او همچنین بخشی از تعطیلات تابستانی خود را در دیزنی ورد سپری کرد که تولد پسرش لوکا را در آن جا جشن گرفت . وکیلش هم اخیرا گفته بود :" کاکا شیفته بازی در ایالات متحده و زندگی در آمریکاست . "
اما مشکل این جاست که باشگاه نیویورکی حاضر نیست که دستمزد 10 میلیون یورویی او در رئال مادرید را بپردازد . دستمزد پیشنهادی آنها به اندازه رقمی است که به هانری می دهند ، یعنی 5 میلیون .

میلان ، منتظر
کاکا شیفته نیویورک است اما فکر می کند که برای حضور در لیگ آمریکا زود است . فکر می کند که هنوز برای چنین کاری زود است . اما مشکل این جاست که در صورت رد پیشنهاد ردبولز ، با مشکل نداشتن پیشنهاد خوب اروپایی مواجه می شود . میلان دوست دارد او را برگرداند اما برای پیوستن به باشگاه ایتالیایی باید دستمزدش را کم کند .
پاریسن ژرمن هم می تواند یک راهکار باشد هر چند که این باشگاه با خرید ایبرا و تیاگو فعلا نیازی به خرید ندارد .


[ پنجشنبه 5 مرداد 1391 ] [ 03:23 ق.ظ ] [ yaser kolalifard ]
.: Weblog Themes By Posteh :.

درباره وبلاگ

سلام خدمت تک تک دوستان عزیزم اول باید از همین جا بابت بازدیدتون از سایت تشکر میکنم ...... من خودم شخصا با رئال مادرید زندگی میکنم خوشیام غمم همه با این تیمه ......همیشه سر بزنید که همیشه در خدمتتون هستیم و سایت اپ میشه ...دوستون دارم ....
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


Top Blog
مسابقه وبلاگ برتر ماه

Online User

فال امروز
 http://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.com
http://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.com
http://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.comhttp://weblogbartar.com

كد ماوس

.